![](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/na-perekhresti-u-rivnomu-ne-pratsyuyut-svitlofori-20200610_4491.instagram.android.png)
Сьогодні, 10 червня, у Рівному на перехресті вулиць Чорновола-Карнаухова працюють комунальники – обрізають дерева. Ймовірно, саме тому на цьому ж перехресті не працюють світлофори. Застерігаємо водіїв бути уважними!
Сьогодні, 10 червня, у Рівному на перехресті вулиць Чорновола-Карнаухова працюють комунальники – обрізають дерева. Ймовірно, саме тому на цьому ж перехресті не працюють світлофори. Застерігаємо водіїв бути уважними!