![Фото - ГУ ДСНС](https://rivne.media/media/img/650/2020/10/na-pivnochi-rivnenshchini-vohon-znishchiv-pobutovu20201003_9107.jpg)
Сьогодні вночі у селі Городець Володимрецького району сталася пожежа в одному з приватних господарств. Вогонь спалахнув у господарчій будівлі. На місце пригоди викликали рятувальників.
Працівники ДСНС запобігли поширенню вогню на поруч розташований житловий будинок. Пожежники винесли з будівлі газовий балон, аби запобігти його вибуху.
Вогонь встиг знищити господарчу будівлю, холодильник та мікрохвильову піч.
Причину та збитки від пожежі встановлюють.
Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.