Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Полтавщині виявили російський безпілотник, заклеєний скотчем

На Полтавщині місцевий мешканець повідомив Службу безпеки України та Національну поліцію про ворожий безпілотник. 

У СБУ розповіли, що йдеться про БпЛА "Орлан-10", який використовується для ведення розвідки та корегування вогню артилерії.

Коштує цей безпілотник, що перебуває на озброєнні рф, більше $80 тис.

"Орлан-10" оснащені відеокамерами з кутом огляду 360 градусів, можуть відлітати на 120 км від пункту управління, а в автономному режимі - аж на 600 км. Час можливого перебування у повітрі зазначеного БпЛА - 18 годин. Тож цю «пташку» буде долучено, як черговий доказ до кримінальної справи про порушення законів і звичаїв війни", - кажуть в СБУ.

За даними ЗСУ, з початку війни українські захисники вже знищили 85 ворожих безпілотників.

У СБУ також поставили риторичне питання: використання скотчу для кріплення деталей росіяни запатентували? Чи це секретне ноу-хау?

Читати також

25.05.2022 "Всі - проти росії": окупанти шоковані, що весь світ підтримує Україну зброєю

«Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Все туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Всі - проти Росії», – говорить один окупант іншому. Він додає, що розмовляв із колегою, який займається поповненням для їхньої армії: Піз*єц, каже, братан, піз*єць. Молодняк, каже, довбо*би їдуть. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без ніх*уя. Пішли до магазину пиво купувати...