![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052210445060.png)
На Рівненщині сьогодні, 22 травня, до 18:00 не відключатимуть світло для побутових та промислових споживачів.
Про це повідомили в Рівнеобленерго.
Енергетики зазначають, що відключення можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які Диспетчерський центр «Укренерго» щовечора доводить до кожного обленерго. Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатися в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.