Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині до кінця тижня можуть посилити карантинні обмеження

На Рівненщині наразі "помаранчева" карантинна зона. Однак, обласна влада наголошує на дотриманні карантинних обмежень. 

Про ситуацію із COVID-19 розповів перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.

"Четвертий рівень безпеки встановлюється на території області у разі перевищення двох із п'яти показників. На сьогодні у Рівненській області є такий один показник, який протягом трьох днів фіксує потраплання у "червону" зону. Мова йде про кількість пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та підозрою за останні сім днів. Такий показник у нас 77,2% при нормі 60%. 

Що стосується другого показника - це кількість виявлення інфікування коронавірусом. На сьогодні у нас 19,6% при граничному 20%", - повідомив чиновник.

За його словами, введення "червоної" зони "вдарить" по малому та середньому бізнесу. Саме тому керівництво області не зацікавлене у посилення обмежень.

"Дійсно є велика імовірність, що до кінця тижня буде проходити державна комісія ТЕБ і НС по новому зонуванню", - наголосив пан Подолін.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.