Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині громадам представили ще трьох голів РДА

Голова облдержадміністрації Віталій Коваль з робочими поїздками відвідав Гощанський та Радивилівський райони.

У Гощі Віталій Коваль представив громаді нового очільника району – Василя Романюка, який до цього працював директором з маркетингу ТзОВ «МВКОМ», що у Рівному. «Видно, що людина хоче змін і буде їх реалізовувати. Актив для цього у районі є, але результати будуть, якщо у громаді буде єдність довкола цінностей», - зазначив Віталій Коваль.

Василь Романюк, звертаючись до присутніх, висловив сподівання на конструктивну співпрацю. Серед першочергових завдань новий керівник РДА назвав - завершення децентралізації, розвиток економіки в районі та покращення добробуту людей.

Представляючи керівника Радивилівської РДА Всеволода Пекарського, очільник області зазначив: «Є ймовірність, що район першим завершить децентралізацію. Переконаний, що новий керівник з цим впорається».

У свою чергу, Всеволод Пекарський зазначив, що для результативної роботи потрібна ефективна комунікація між депутатами райради та головами ОТГ. Пріоритетами визначив – завершення децентралізації, залучення інвестицій, детінізацію бізнесу, розвиток соціальної сфери.

В кожному районі Віталій Коваль провів наради із силовиками, під час яких наголосив на боротьбі з нелегальним бізнесом. 

У Радивилові  відвідали міськрайонний ЦНАП, який на сьогодні надає 234 послуги.

Також побували в  Бугаївській ОТГ, де обговорили перспективи розвитку громади.

Нового очільника Острозької РДА Олександра Харчука громаді представив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

«У вас не повинно бути конкуренції, має бути спільна справа – розбудова району. Це завдання усіх – керівника адміністрації, голови райради, депутатів, сільських голів, керівників ОТГ», - зазначив перший заступник голови ОДА.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також