Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині комунальники забули вивезти сміття? (ФОТО)

http://ostrog.rayon.in.ua

Наближається Великдень, одне з найбільших християнських свят. Усі люди квапляться прибрати свої оселі та обійстя, однак комунальні служби, здається, забули про передсвяткову прибирання. Повідомляє портал Район. Острог.

На деяких вулицях Острога вже 4-5 днів (станом на 3 квітня) не вивозять переповнені сміттєві контейнери. В інших місцях назбиралися непобутові відходи.

Зауважимо, що така ситуація не мало обурює містян. Зокрема в соціальній мережі Фейсбук на локальній сторінці острожани активно обговорюють проблему.

І кому я кожeн місяць дарую важко зароблeні гроші? Аджe в квитанції чітко вказана сума «за вивіз сміття», – обурюється острожанка Валентина.

Проблема в тім, що контейнери не просто переповнені, а й навколо них повно пакетів, де «хазяйнують» тварини, що рознесуть сміття по вулицях і дворах.

Між тим, ще 2010 року Острозька міська рада вказувала, що постійне приведення території міста у належний стан за рахунок коштів міського бюджету неможливе, оскільки це не забезпечує відповідальне ставлення мешканців міста та суб'єктів господарювання до питань із благоустрою.

Водночас у місті продовжує діяти інспекція з благоустрою, яка відповідає за належний санітарний стан вулиць, а в квитанціях щомісяця вказана плата за вивезення сміття.

Читати також