![Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства](https://rivne.media/media/img/650/2020/03/na-rivnenshchini-lisivniki-posadili-22-mln-siyants20200325_7649.jpg)
Лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства перевиконали заплановані на весну завдання з посадки лісових культур. Про це повідомляє пресслужба Рівненського ОУЛМГ.
В області посаджено 2869 га лісу, що становить майже 104% до планових завдань на весну 2020 року. Лісівники держлісгоспів висадили майже 22 млн штук сіянців основних лісоутворюючих порід: сосни звичайної і дуба, а також ялини, модрини та інших порід.
Лідери з виконання запланованих обсягів робіт лісівники Клесівського, Висоцького, Дубенського,Костопільського, Соснівського лісгоспів.
Після того, як встановиться стабільна плюсова температура, працівники держлісгоспів області перейдуть до наступного етапу весняних робіт – посіву розсадників для вирощування посадкового матеріалу на весну 2021 року.