Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині літні люди змушені самі добиратися до медзакладів, щоб вакцинуватися

На Рівненщині триває другий етап вакцинації - щеплюють мешканців віком понад 80 років.

Сьогодні, 7 квітня, під час брифінгу у Рівненській ОДА заступниця начальника обласного управління охорони здоров‘я Олена Гандзюк прокоментувала, як проходить вакцинація.

"Ми стикнулися у нашій області з певними труднощами. Це дуже часто маломобільні люди, тобто ті, які не можуть прийти на пункти вакцинації. Вони можуть жити у віддалених селах, у яких ще немає пунктів щеплення. Бригада не може їхати до осіб, старших 80-ти років, з тією вакциною, яку ми використовуємо", - повідомила чиновниця.

За її словами, після відкриття флакон, у якому 10 доз, перевозити не можна. 

"Якщо ми приїдемо і щепимо одну людину, то ми 9 доз маємо вилити, бо його більше не можна везти. Та вакцина Sinovac, яка нам надійде - однодозна. Тоді бригада зможе їхати до людей старшого віку", - каже пані Гандзюк.

Заступниця начальника облуправління звернулась до мешканців області:

"Подбайте про своїх дідусів і батьків. Запишіть їх в чергу і привезіть на вакцинацію".

Нагадаємо, на Рівненщині станом на 22 березня діють 24 пункти вакцинації. Зокрема, такі пункти є у всіх центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Ще 16 ПМСД розгорнуті у колишніх районах області.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.