Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині нагородили кращих тренерів, спортсменів та працівників фізичної культури

Від початку широкомаштабного вторгнення в Україну, на Рівненщині, як і в інших областях країни спорт зазнав суттєвих змін. Зокрема, було припинено проведення змагань та заходів, переселили за кордон значну кількість вихованців і тренерів спортивних шкіл та клубів. Окрім того, чимало пішли захищати Батьківщину. 

Проте з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається у другу суботу вересня, у Рівненській ОДА нагородили провідних фахівців фізичної культури та спорту області. Грамоти та почесні звання вручили начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та голова облради Андрій Карауш.

Віталь Коваль виступив зі словами подяки та шани до всіх присутніх заходу: 

"Для мене спорт – невід’ємна частина життя. Перші спогади з дитинства – це змагання. Сьогодні важкі часи, але у темряві народжується світле майбутнє. Ви є тим світлим майбутнім для нас усіх. На Рівненщині, незважаючи ні на що, відновлюється спорт. В жовтні футболісти будуть грати на стадіоні «Аванград», який добудовуємо всупереч всьому. побажати вам спортивних результатів та душевної стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Щиро вболіваю за вас і дякую за ваші високі здобутки»

Таким чином, почесні грамоти Рівненської ОДА отримали:

  • Святослав Семикрас (сумоїст, який посів 3 місце на Всесвітніх Іграх 2022 року з сумо);
  • Валерій Гладков (директор РОК ДЮСШ № 2 «Спартак»);
  • ?Ольга Свирибчук (чемпіонка світу, Європи, України з пауерліфтингу (з порушенням зору));
  • Василь Рожко (учасник Чемпіонату світу, Європи, чемпіон України з пауерліфтингу (з ураженням опорно-рухового апарату);
  • Тимур Самєдов (займається боротьбою самбо, сумо, бронзовий призер Чемпіонату світу з пляжного самбо у2021 році);
  • Богдан Зубрицький (завідувач кафедри фізичного виховання НУВГП, старший тренер чоловічої волейбольної збірної команди Рівненської області);
  • Дмитро Бовсонюк (викладач фізичного виховання Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу, тренер збірних команд коледжу з баскетболу, тренер-викладач ІІ категорії КЗ ОСДЮШОР РОР, арбітр федерації баскетболу України).
  • Юрій Жовтко (майстер спорту України, член збірної команди України з легкої атлетики, цьогоріч посів 2 місце в естафеті на Чемпіонаті Європи).

Також спортсмени, тренери та фахівці фізичної культури отримали подяки та почесні грамоти Рівненської обласної ради, подяки та грамоти від Національного олімпійського комітету України. Одноразові грошові допомоги отримали спортсмени, які виборювали медалі у Чемпіонаті світу з параканое, Чемпіонаті Європи з параканое та Чемпіонаті Європи з дзюдо серед осіб із вадами зору та їх тренерам. Нагородили і переможців та призерів змагань зі кульової стрільби серед працівників державних та комунальних закладів, установ, організацій, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Переглянути перелік нагороджених спортсменів, тренерів і інших діячів в цій галузі можна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1YTtIYt9iWUz75d1q5O7XfAwUBgxkoqQx/edit?fbclid=IwAR0OP948lqt-TvYq1FreMk6D7MYeE7wPpeFTgojrjxrMnKyX_x3XvF6rVYQ

Читати також