На Рівненщині нагородили малюків-переможців конкурсу "Зимова фортеця" (ФОТО)

фото - Фейсбук

Вихованці закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 художньо-естетичного напрямку Рівненської міської ради «Соняшник» вибороли перше місце в обласному конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах Рівненської області. Вони побудували фортецю, довжина якої склала 413 метрів, пише Спорт для всіх Рівненщини

Тож, користуючись нагодою, працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали до дошкільнят, щоб вручити нагороди та провести спортивне свято під назвою «Перший старт».

Після урочистого шикування та під музичний супровід, дітки охоче взялися виконувати естафети «Фітбол», «Влучний кидок», «Кільця» та «Тунель». Учасники команд, за сигналом судді, вправно котили фітбольні м’ячі, влучно накидали кільця на піраміди, м’ячики у корзини та швидко пролізали крізь тунелі.

Після змагань на дітлахів очікувало нагородження. Отже, за результатами спортивних естафет бронзові нагороди дісталися команді «Козачата». Друге місце у команди «Сонечко». Переможцем змагань стала команда «Веселка». Переможці та призери отримали дипломи від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та сувеніри від Відділення НОК України у Рівненській області. 

Не залишився без нагород і сам заклад. За здобуте перше місце в обласному конкурсі «Зимова фортеця» гості вручили переможцям кубок, диплом та призи від організаторів.

Читайте також