На Рівненщині нагородили Заслуженого донора, який здав майже 50 літрів крові

На Рівненщині відбулося нагородження волонтерів.

Про це повідомили в Рівненській облдержадміністрації.

На Рівненщині нагородили волонтерів. Серед них - дорослі, старші люди й навіть діти. Упродовж війни вони продовжують збирати кошти для ЗСУ, доправляють вантажі на фронт, підтримують переселенців, залучають іноземну допомогу. Кожен своєю безкоштовною працею наближає перемогу.

Їх нагородили відзнаками Президента, Рівненської ОДА й облради.

«Волонтерство – одна з опор, на якій незламно тримається Україна. Здається, що волонтерам під силу все. Попри виснаження й емоційну втому, вони щоденно продовжують самовіддану працю, і ця жертовна діяльність поступово, але неухильно наближає перемогу. Зусилля волонтерів допомогли змінити хід історії, і це не перебільшення!», - звернувся до присутніх в. о. голови ОДА Сергій Подолін.

Відзнаку Президента України Володимира Зеленського вручили Заслуженому донору України Валерію Шумілову. Донор має універсальну першу групу крові та здав уже 120 доз. А це майже 50 літрів. Його добра справа триває вже 33 роки. До ініціативи долучив і свого сина, який нині служить у Нацгвардії.

8-річна рівнянка Олександра Данилюк волонтерить завдяки своєму таланту співати. Вихованка Рівненської музичної школи № 2 разом зі свою вчителькою з вокалу організовують різноманітні пісенні акції.

Cеред нагороджених – 15-річний Олег Січкарьов. Хлопець родом із Донеччини, а з початком повномасштабного вторгнення разом із сім’єю переселився в Дубно. Відразу після переїзду він бере активну участь у заходах та акціях на підтримку постраждалого населення. Зокрема, розвантажує гуманітарну допомогу для ВПО.