![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011914576252.png)
Дубенські інспектори підвезли до АЗС керманича, у якого закінчилося пальне.
Інформують у пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області.
Учора вранці на автомобільній дорозі "М-06 Київ-Чоп" біля населеного пункту Зелений Гай дубенські інспектори виявили транспортний засіб, який стояв із увімкненою аварійною світловою сигналізацією.
Підійшовши до авто, поліцейські виявили керманича, який повідомив, що в нього закінчилося пальне. Водія доставили до найближчої АЗС, аби він міг його придбати.
А сьогодні патрульні зустріли чоловіка, який пересувався краєм проїзної частини у Грушвиці Другій. 46-річний перехожий, який мав проблеми зі здоров'ям, сказав, що немає коштів на маршрутку, але йому дуже потрібно до лікарні. Охоронці порядку підвезли чоловіка до Рівного.
![](/media/img/650/2024/01/202401198510.jpg)