![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042411579080.jpeg)
Дубенські патрульні, які приїхали на виклик про домашнє насильство, виявили наркотики.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області.
Учора дубенські патрульні отримали виклик про домашнє насильство: у батька із сином виник конфлікт.
Коли інспектори приїхали, заявник повідомив, що вже не потребує допомоги поліцейських. Але під час спілкування один із них сказав, що у гаражі має дещо цікаве.
Він завів інспекторів до приміщення і показав банку, у якій знаходилася речовина рослинного походження, схожа на наркотичну. А після цього висипав уміст банки на підлогу.
Патрульні забезпечили охорону місця події та викликали слідчо-оперативну групу.
Відомо, що слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.
![](/media/img/650/2024/04/202404247833.png)