![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080616319788.jpg)
На Рівненщині пенсіонери органів внутрішніх справ вдосконалювалися у стрільбі та метанні гранати.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини.
У представників громадського формування «Добробат ветеранів-правоохоронців» відбулися чергові заняття зі стрільб із автомата Калашникова та ручного протитанкового гранатомета. Крім того, їм довелося пригадати й здобуті раніше навики у метанні гранати.
Ветерани ОВС і Нацполіції Рівненщини допомагають поліцейським і територіальним громадам у забезпеченні оборонних заходів в області та готові до будь-яких викликів сьогодення.
Незалежно від віку постійне тренування і вдосконалення — це і фізична підготовка, і бажання перемагати.
![](/media/img/650/2022/08/202208065846.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208064956.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208065100.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208061431.jpg)