Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині перевіряли магазини і заклади харчування: оштрафували 53 керівники

Фото - Zaxid.net

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області перевірили 923 об’єкти торгівлі продовольчими товарами. Порушення протиепідемічних вимог зареєстровані на 373 об’єктах. На порушників складено 27 протоколів та надано 226 приписів.

Також перевірено 243 заклади громадського харчування. Недотримуються вимог у 95 закладах, на основі чого накладалися штрафи на 14 керівників та надано 66 приписів.

Серед обстежених 746 закладів непродовольчої торгівлі порушення протиепідемічних вимог виявлено на третині об’єктів (255), в результаті чого оштрафовано 12 керівників закладів та надано до виконання 157 приписів.

Також спеціалістами Держпродспоживслужби проводилися позапланові перевірки інших об’єктів нагляду: ринків, салонів краси, перукарень, аптек, ТРЦ, об’єктів водопостачання тощо.

У вересні винесено 84 постанови про накладання штрафу за порушення вимог санітарного законодавства.

Фото - Zaxid.net. 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.