![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021415284578.png)
На Рівненщині песики продовжують допомагати у реабілітації воїнів. Цей вид терапії називають каністерапія.
Як повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш, такий вид реабілітації практикують в обласному госпіталі ветеранів війни.
"Песики роблять усе, щоб воїни швидше одужали і фізично, і психологічно. І на цих фото видно, що посмішки таки є. Від хлопців, які мають абсолютно різні поранення/ушкодження/травми, є позитивні відгуки про такі заняття. Це добре, це реально допомагає і всі ми вболіваємо за кінцевий позитивний результат", - пише у мережі Карауш.
![](/media/img/650/2024/02/202402149224.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402146892.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402145428.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402142581.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402143544.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402141456.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402146288.png)