Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині підприємство незаконно обмолотило поле із соєю

На Рівненщині податківці разом із поліцією та працівниками СБУ запобігли незаконному обмолоту сої.

Про це повідомляють на сайті Державної податкової служби у Рівненській області.

Фахівці податкової служби з'ясували, що державне підприємство обмолотило поле із соєю, яке є предметом податкової застави. Дане поле розташоване неподалік Рівного. За допомогою силових структур вдалося попередити крадіжку врожаю.

Дане підприємство упродовж року систематично не  виконує грошового зобов’язання у потрібні строки. Борг складає більше 1,2 мільйона гривень. Зокрема, лише єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування підприємство заборгувало понад 500 тисяч гривень.

У зв’язку з виникненням права податкової застави, податковий орган здійснив опис майна, яке можна використати як джерело погашення податкового боргу, а саме описав посіви зернових під майбутній урожай на площах сільськогосподарських угідь, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства.

Відкрито кримінальне провадження, розпочато досудове розслідування.

Читати також

01.10.2023 Рівнянину посмертно присвоїли звання Героя України

Відповідний указ про присвоєння звання за номером №660/2023 підписано 29 вересня 2023 року. “За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” Назару Небожинському - молодшому сержанту (посмертно)” - йдеться в указі Президента. Назар - випускник Національного університету водного господарства та природокористування. Після закінчення бакалаврату приєднався до лав Збройних Сил України. Минулого року Герой із Рівного під час визволення Чернігівщини, ціною власного життя, врятував 20 воїнів. Молодший сержант, навідник БМП, підбив три ворожі броні, але гармата, яку знищив останньою, встигла поцілити в нього. За словами побратимів, якби не героїчна робота Назара, двадцятеро наших військових загинули б.