На Рівненщині підвели підсумки виборів в ОТГ

Підсумки виборів у трьох ОТГ на Рівненщині. Корнинська сільська виборча комісія звернеться до ЦВК з проханням призначити повторні вибори, пише UA: Рівне.

Як повідомила голова СВК Людмила Заремба, це стосується лише четвертого округу в Корнині, де два кандидати в депутати набрали однакову кількість голосів. Це Борис Пасічнюк, представник ВО "Батьківщина" і Леонід Вербицький, член Радикальної партії Ляшка. У них обох по 56 голосів.

– Два кандидати в депутати набрали однакову кількість голосів. І ми повторно даємо на ЦВК, щоб призначили повторні вибори по 4-му округу, – розповіла голова Корнинської СВК Людмила Заремба.

В Дядьковицькій виборчій комісії станом на 18.10 ще тривав підрахунок голосів за кандидатів у депутати.

Про це нам повідомила голова СВК Валентина Карапузь. Результати голосування на посаду голови Дядьковицької ОТГ такі – Людмила Вітковець отримала 933 голоси. Друге місце посів Сергій Пророк. У нього 803 голоси. Третій результат – у Віталія Корейка, за якого проголосували 523 виборці. Загалом, на посаду голови Дядьковицької ОТГ було 6 кандидатів.

Старосільска СВК оприлюднити офіційні результати виборів має завтра.

Про це повідомив голова комісії Сергій Чурилович. На посаду голови об'єднаної територіальної громади було три кандидати. Михайло Кузьмич отримав 1501 голос, Григорій Ковалець – 1319, Валерій Кузьмич – 559.

Старосільську сільську раду, зі слів Сергія Чуриловича, сформували 8 представників БПП, 6 депутатів – від Батьківщинпи, один – член Радикальної партії Олега Ляшка, решта – самовисуванці.

Нагадаємо, 23 грудня у трьох новоутворених ОТГ – Старосільській, Корнинській і Дядьковицькій – обирали голів та депутатів сільських рад. Зі слів голів СВК, під час голосування порушень, які могли б вплинути на результат виборів, не зафіксували. Офіційно назвати переможців сільські виборці комісії мають не пізніше, як через 5 днів після виборів.

Читайте також