Рівне Медіа

На Рівненщині поліцейські провели заняття для школярів (ФОТО)

https://rv.npu.gov.ua

У Дядьковицький навчально-виховний комплекс «школа-сад» поліцейські Рівненського районного відділення, служби у справах дітей райдержадміністрації та Центру пробації вперше завітали у такому складі. Мета візиту — роз’яснити вимоги законодавства та попередити скоєння правопорушень серед неповнолітніх.

У рамках проведення «Уроку з поліцейським» до заходу долучилися старший інспектор з ювенальної пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області лейтенант внутрішньої служби Ігор Кожарко та головний спеціаліст служби у справах дітей Рівненської райдержадміністрації Наталія Шах.

Представники відомств розповіли дітям про ті адміністративні та кримінальні правопорушення, до скоєння яких найчастіше вдаються неповнолітні, міру покарань за них та неприпустимість їх учинення. Наочно діти побачили короткий відеоматеріал, в якому йшлося, з якого віку і за які правопорушення настає відповідальність неповнолітніх. Наталія Шах, окрім того, що ознайомила зі своєю роботою та наголосила, що в разі скоєння насильства в сім’ї відносно дітей, чи то друзів, чи то родичів, слід повідомити службу у справах дітей, які покликані захищати права дітей, до того ж, за їхнім бажанням, таке повідомлення може залишитися анонімним.

Представники служб також відповіли на запитання учнів і вчителів і запевнили, що невдовзі завітають до них іще.

Повідомляє відділ комунікації в Рівненській області

Читати також