![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060719391748.jpg)
На Рівненщині попрощалися із загиблою в Одесі поліцейською.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції області.
Як зазначається, провести в останню дорогу Олександру Олещук у селі Білів Рівненського району прийшли рідні, близькі та колеги. Їй назавжди залишиться 20 років.
Нагадаємо, поліцейська загинула 2 червня: на пірсі в Одесі морська хвиля збила дівчину з ніг та вона впала в море. Через три дні її тіло виявили водолази ДСНС неподалік від місця трагедії.
Олександра Олещук у квітні 2023 року закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ та була призначена на посаду дільничного офіцера поліції Рівненського РУП.
- Молода, завзята, старанна, весела, позитивна й добра: такою її запам’ятають колеги. Серця ж рідних розриваються від болю.
Вічна пам'ять тобі, Сашо…
Щирі співчуття родині та близьким. Сумуємо разом із вами, - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Матір втратила у 6 років, а батька - у 14: що відомо про загиблу в Одесі рівненську поліцейську
![](/media/img/650/2024/06/202406079774.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406071424.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406072287.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406071050.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406074418.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406075657.jpg)