На Рівненщині попрощалися із трьома військовими

Рівненщина попрощалася з Героями Олександром Шкіндером, Сергієм Герзелем і Тарасом Солов’єм.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Олександр Шкіндер народився у Вараші. Закінчив місцевий ліцей № 1 та ПТУ ВП РАЕС (на той час СПТУ-12). До повномасштабного вторгнення працював на ТОВ "УБ Закордонмонтажспецбуд" у Києві. 24-го лютого 2022 року став на захист України, служив старшим гранатометником. Упродовж двох років воював у гарячих точках, здебільшого на Донецькому напрямку. 12 лютого 2024 року був звільнений зі служби. Помер 7 травня внаслідок хвороби. Олександру назавжди - 36 років. Без батька залишилася 8-річна донька.

Сергій Герзель народився 11 березня 1978 року в Горлівці, але все життя прожив у Рівному. Закінчив школу № 25 у м. Рівне та професійно-технічне училище № 11, де отримав спеціальність «Токар, верстатник широкого профілю». Працював за фахом на Рівненському авторемзаводі. До лав ЗСУ був мобілізований у травні 2023 року. 4 травня 2024 року 46-річний військовий загинув у бою на Донецькому напрямку. Поховали Героя на кладовищі «Нове» в Рівному.

Тарас Соловей народився 3 квітня 1969 року, мешкав у селі Невірків. Чоловік багато років працював землевпорядником у Невірківській сільській раді. 7 травня Захисник раптово помер, перебуваючи у відпустці. Без батька залишилися донька та син, який служить у лавах Збройних сил України. Поховали Героя на кладовищі в рідному селі.

Читайте також