Рівне Медіа

На Рівненщині презентували проект «Ukraїner»

http://ostrog.rayon.in.ua

У Національному університеті «Острозька академія» відбулась презентація суспільно-культурного видання «Ukraїner», яке покликане популяризувати внутрішній туризм в Україні. Повідомляє сайт Район. Острог.

Зустріч з представницею проекту «Ukraїner» Софією Ангелюк, яка, до слова, є випускницею «Острозької академії», відбулась в стінах національного університету у вівторок, 15 травня.

Під час презентації студентам розповіли багато цікавого і корисного про проект авторства Богдана Логвиненка.

Також представниця проекту продемонструвала декілька відеороликів та охарактеризувала внутрішню структуру роботи в проекті.

Але головною метою зустрічі був пошук охочих стати волонтерами. За словами Софії Ангелюк, проект найбільше потребує спеціалістів у сфері журналістики, культурології та іноземної філології.

Довідка. За словами засновників, «Ukraїner» — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є. «Ukraїner» розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки України, людей та мистецтво. Про новаторів та експериментаторів, про агентів змін та перетворення просторів.

Читати також