На Рівненщині проходить проєкт спортивних змагань, у яких беруть участь понад 19 тисяч школярів

5 лютого на Рівненщині розпочався територіальний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Відкриття II-ого етапу змагань відбулося у рівненській ДЮСШ № 4. Загалом звання першості виборюватимуть понад 1700 команд з області.

«Сьогодні тут панує справжній дух змагань. Загалом участь у Всеукраїнському проєкті, який ініціював Президент Володимир Зеленський, беруть понад 19 тисяч учнів Рівненщини.  Дякую громадам за таку активність. Впевнений, що наші команди здобудуть багато призових місць і будуть серед переможців. «Пліч-о-пліч» – це про спорт, здоров’я, перемогу та єдність», - звернувся до учасників змагань начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Офіційні змагання розпочалися із показового виступу з черліденгу учнів Здолбунівського ліцею №4. Також відбувся товариський матч з баскетболу між учнями-представниками шкільних команд, вчителями фізкультури, амбасадорами та гравцями БК «Рівне».

Нагадаємо, II тур змагань триватиме протягом лютого-березня на рівні громад. Загалом змагатиметься 605 команд з волейболу, 388 - з футзалу, 318 - з баскетболу, 257 - зі спортивного орієнтування, 134 - з черліденгу.

Далі на найкращі команди чекає районний, обласний, а потім – всеукраїнський етап.