Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині просять допомогти хворій дитині

фото - Фейсбук

Всі наші підопічні дітки особливі. Бо з дитинства їм доводиться боротися з важкими хворобами, бо вони знають що таке лікарня і їм всім потрібна допомога, пише Мар'яна Рева. Але Даринка особлива з особливих. В неї дуже важка хвороба і бореться за своє життя вона з перших днів. А ще біологічна мама дівчинки померла невдовзі після пологів і виховує Даринку інша мама, дуже сильна жінка Олена Тоюнда. Ось як вона написала про свою дівчинку:

«...Ми з пологового перевелись в обласну лікарню на дообстеження і лікарі повідомили що дитинка з “сюрпризом”. Хоча лікарі запевняли що може обійтись. Ми сподівались. Та в 3 місяці Дарині стало зле. Перестала згортатись кров. Так ми повернулись в обласну. За два тижні отримали попередні діагнози і направились в столицю. За уточненням та лікуванням. Це були найдовші три місяці нашого життя. Щоденні каруселі з аналізами. Безсонні ночі і безкінечні крапельниці. Я тихо божеволіла і не знала чим це все скінчиться. Але лікарям вдалось нас стабілізувати і встановити діагноз. ВІЛ. Остання стадія… Не скажу що зраділи але саме зі встановленням діагнозу настав спокій. Адже можна було починати лікування і сподіватись на позитив. Так Дарину посадили пожиттєво на терапію. Щоденні прийоми ліків…постійні походи до лікарів, безкінечні здачі аналізів, оформлення інвалідності і звикання до діагнозу… це все затягнулось на декілька років. Ми вчились жити з ліками і мати з цього користь… Співпраця з психологами і істерики практично припинились, як в мене так і в Дарини.. Прийоми ліків дали результат. Ми стали менше хворіти і просто почуватись краще. Да, імунна система відсутня і по пів року випадає з нашого життя восени і взимку через постійні бронхіти, ангіни, ларингіти чи запалення… але ми живемо. І практично повноцінно.. Даринка бореться за своє життя щодня. Вона старанно приймає ліки, ходить на вакцинацію і докладає усіх зусиль щоб жити повноцінним життям. Я дивлюсь на своє щасття і дякую Богові за цей дарунок. Саме такий… бо вона особлива.»

Завдяки пожертвам від кількох добрих людей благодійний фонд «Скарбниця Надії» протягом трьох місяців купував для Даринки всі необхідні ліки, а їх дівчинці треба дуже багато – жарознижуючі, антигестамінні, сиропи для горла, інгаляціі, антибіотики, вітаміни, льодяникі, спреї, креми, мазі.

Просимо всіх небайдужих людей допомогти Даринці. Щодня їй потрібно вживати велику кількість ліків щоб боротися за своє життя. Практично щотижня нам доводиться купувати медикаменти для дівчинки. Протягом липня-вересня фонд придбав для Дарини ліки на суму 11 тисяч гривень. Передбачаємо що далі витрати будуть більшими бо настає холодна і мокра пора року.

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

Читати також