Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині провели практикум про інвестиційні проекти (ФОТО)

На Рівненщині вивчали особливості підготовки інфраструктурних та інвестиційних проектів.

У місті Корець на Рівненщині відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР».

Практикум  проведено у рамках реалізації  Проекту  «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

"Сьогодні громади мають чимало можливостей, головне бути активними  та пристосовуватися до нових законодавчих умов, щодо реалізації різних ідей та програм", - наголосила у своєму вітальному слові директорка Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Грещук.

Під час роботи учасники практикуму розглянули та вивчили ряд важливих тем. Зокрема говорили про основні вимоги законодавчих та нормативно-правових актів до підготовки інвестиційних проектів. Особливості їх застосування органами місцевого самоврядування. Чимало питань виникло  в учасників щодо підготовки та реалізації інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Фахівці роз’яснили які нині вимоги щодо  підготовки та подання інвестиційних проектів, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Детально зупинилися на питаннях, які виникають у міст та громад, проблеми та основні помилки при  підготовці проектів.

 Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Читати також