Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині розмитнили майже 10 тис. автівок

фото ілюстративне

Майже 10 тисяч автівок з-за кордону  зареєстрували сервісні центри МВС Рівненщини за пільговий період розмитнення “євроблях”

Більше 21 тисячі послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів надали сервісні центри МВС в Рівненській області за пільговий період розмитнення автівок на іноземних номерах.  До прикладу, за аналогічний період 2017-2018 років таких операцій ТСЦ МВС Рівненщини здійснили 11 тисяч.

За три пільгові місяці територіальні сервісні центри МВС в Рівненській області зареєстрували 9 тисяч 800 автівок ввезених з-за кордону. З 25 листопада 2018 року по 22 лютого цьогоріч   6535 автівок зареєстровано у сервісному центрі МВС Рівного, 1656 - у ТСЦ МВС міста Дубно, 1128 -  у територіальному сервісному центрі м. Сарни  та лише 472 автівки  - у Володимирецькому територіальному сервісному центрі МВС.

Окрім цього, за послуги надані під час реєстрації  транспортних засобів, за три пільгові місяці  місцеві бюджети отримали близько 3 мільйонів гривень.

Зауважимо, що нині сервісні центри МВС Рівненщини  ще продовжують реєструвати автівки ввезені з-за кордону у пільговий період, адже митниця приймала  22 лютого  декларації від власників таких транспортних засобів до 12 ночі. 

Нагадуємо, що  авто  після митного оформлення можна зареєструвати у сервісних центрах МВС протягом 10 днів, а у разі виникнення поважної причини, особа може і пізніше зареєструвати авто. 

Повідомляє прес-служба РСЦ МВС в Рівненській області

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.