Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині шукають інвесторів для розвитку Центру іпотерапії

На Рівненщині планують оголосити пошук інвесторів для Центру іпотерапії для психологічної реабілітації дітей та військовослужбовців. Створити центр мають на базі Мирогощанського державного іподрому, що в Дубенському районі.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

На сьогодні на базі Мирогощанського іподрому працює центр реабілітації для військових та дітей. Опікується ним заслужений майстер України з кінного спорту Вікторія Марущак. Коштів на створення Центру у територіальної громади не має, адже він є дороговартісним та потребує капітального ремонту приміщень та території.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль вважає, що у майбутньому іподром можна перетворити на потужний центр розвитку кінного спорту. Під час однієї з поїздок голови ОВА до нього долучилися і представники Фонду держмайна. Після побаченого та спілкування з працівниками у Фонді планують виставити комплекс на аукціон, адже вважають, це хороший приклад приватизації.

«Після приватизації дуже хочеться, щоб іподром став точкою росту кінного спорту та розвитку іпотерапії. Запрошую усіх інвесторів, благодійників, меценатів, бізнесменів до співпраці. А також всіх тих, хто любить коней і готовий підтримати такий соціальний проєкт», - зазначив Віталій Коваль.

Нагадаємо, коли почалася повномасштабна війна, іподром став прихистком для коней-переселенців, зараз їх є 42. І породистих скакунів, і простих привезли з Київщини, Миколаївщини, інших областей, де йшли важкі бої. Не так давно приїхали коні з Енергодара, що на Запоріжчині, та Марганця Дніпропетровської області. Є - з Маріуполя.

Читати також