Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині створять ще дві ОТГ

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Про те, що Здовбиця і Городок матимуть свої об'єднані територіальні громади повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

"Спочатку Городоцька сільська рада мала увійти до Рівненської міської ОТГ, а Здовбицька - у склад Здолбунівської ОТГ. Проте із січня по квітень цього року Городоцька громада опрацювала всі документи та пройшла необхідні процедури (громадські обговорення, робочі групи) для створення ОТГ", - зазначив пан Коваль. 

Крім того, наразі вже отримано всі необхідні юридичні висновки. Потрібно провести сесії трьох сільрад, які мають ухвалити рішення про входження до ОТГ. Після чого мають подати звернення до Рівненської ОДА про призначення ЦВК перших місцевих виборів.

"По Здовбицькій ОТГ. У Здолбунівському районі на сьогодні на створено жодної ОТГ. Хоча на початках громадські слухання провели і Здолбунівська, і Здовбицька громада, на яких чітко засвідчили про бажання рухатися окремо. Така можливість самостійного розвитку передбачена у останній редакції перспективного плану формування територій громад області", - додав голова ОДА. 

За розрахунками Рівненської ОДА, обидві громади - Городоцька і Здовбицька - будуть фінансово спроможними.

Читати також