Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині священників штрафуватимуть за масове відвідування церков парафіянами

Фото - ілюстративне/відкриті джерела

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко під час традиційного онлайн-брифінгу заявив, що відбулася зустріч з керівниками усіх церковних конфесій. Була досягнута домовленість про контроль над дотриманням правил карантину, які, з-поміж іншого, передбачають ліміт на відвідування церков. Одночасно в храмі може перебувати не більше 10 парафіян.

­– Відповідальність за дотримання усіх правил карантинного режиму лежить на священнослужителях. Зафіксована кількість парафіян у понад 10 осіб – це серйозне адміністративне порушення. І поліція може фіксувати це і накладати адміністративний штраф. Правила однакові для всіх і це безпека усіх наших громадян, – додав Ігор Тимошенко.

Представникам релігійних громад рекомендували на час карантину проводити онлайн-богослужіння. Частина церков вже перейшла на такий спосіб спілкування із своїми парафіянами.

Нагадаємо, попри карантин, минулими вихідними в одній з рівненських церков правили богослужіння. І там одночасно перебувало більше 10 людей.

Читати також