Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині та Житомирщині окупанти знищили 4 нафтобази: чим це загрожує

З початку повномасштабної війни на території Житомирської та Рівненської областей окупантами рф було знищено 4 нафтобази. 

Як наслідок - тисячі тонн пального суттєво забруднили українську землю, підземні джерела та повітря.  

Фахівці Державної екоінспекції Поліського округу повідомили, що під час горіння виділяються: діоксид азоту, оксид вуглецю, сажа. Також можуть бути похідні кислот, бензапірен та інші, в залежності від виду палива і домішок до нього. Наслідки цієї екологічної катастрофи українці відчуватимуть не один рік. 

Фахівці екоінспекції фіксують факти нанесення шкоди довкіллю та державі. 

Оцінку екологічних втрат завершать після закінчення активних бойових дій - вони становитимуть мільйони гривень шкоди. 

 

 

Читати також

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.