![Фото - Рівненські новини](https://rivne.media/media/img/650/2020/08/na-rivnenshchini-vantazhivka-zikhala-u-kyuvet-foto20200827_7227.instagram.com_-620x330.png)
Сьогодні, 27 серпня, на Здолбунівській об'їзній дорозі сталась дорожньо-транспортна пригода.
Очевидці події повідомляють, що вантажівка частково з'їхала у кювет. За однією із версій, водій не впорався із керуванням через негоду та слизьку дорогу.
Сьогодні, 27 серпня, на Здолбунівській об'їзній дорозі сталась дорожньо-транспортна пригода.
Очевидці події повідомляють, що вантажівка частково з'їхала у кювет. За однією із версій, водій не впорався із керуванням через негоду та слизьку дорогу.