На Рівненщині відбулися змагання із спортивної ловлі коропа: скільки заважила найбільша риба

Цими вихідними на Демидівщині проходив кубок області з рибного спорту на підтримку ЗСУ.

Місцеві активісти Василь Березюк та Сергій Щербатюк, за підтримки селищного голови Сергія Радченка та голови Федерації рибного спорту у Рівненській області Івана Щевича - провели змагання за Кубок Рівненській області зі спортивної ловлі коропа.

Змагання проходили два дні на місцевому водосховищі Жабичі. За кубок Рівненської області змагались 9 команд по 3-4 учасники в кожній, з нашої та сусідньої Волинської області.

Основна інтрига розпочалась у другий день змагань за 1,2,3 місце, оскільки на ранок неділі жодна з команд в заліку не мали риби.

У запеклій боротьбі другого дня змагань, кубок дістався команді "Ration Carp" ( Дзядук Роман, Савич Олександр, Савич Василь), яка представляла смт. Демидівка, з результатом 23550 балів. Друге місце команда з міста Рівне " Вдала рибалка" (Власюк Юрій, Морозовський Роман, Власюк Іван), з результатом 20190. Та третє місце команда "Рибалка Рівненщини" (Яремчук Юрій, Швець Роман, Березюк Василь, Швець Павло), з результатом 4710 грам.

Найбільшу рибину в номінації "Big Fish" впіймав рибалка Савич Василь ( команда "Ration Carp"), вага трофея склала 4320 грам.

Під час змагань для ЗСУ було зібрано 10 000 грн. За зібрані кошти активісти придбають бензогенератор для захисників.

Читайте також