Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині відкриють 2 ПТУ, де навчатимуть дефіцитним ремеслам

http://www.rv.gov.ua

Цьогоріч на Рівненщині створять ще два навчально-практичні центри (НПЦ). Повідомляє сайт Рівненської ОДА.

Кошти на їх створення передбачили у держбюджеті. Гроші підуть на забезпечення центрів сучасним обладнанням, інструментами, витратними матеріалами тощо.

Нові НПЦ функціонуватимуть на базі Квасилівського професійного ліцею та Вищого профучилища №29 смт Володимирець. Там готуватимуть спеціалістів за дефіцитними нині професіями: електрозварник, електромонтер та електромонтажник.

Нагадаємо, професії слюсар, зварник, машиніст та монтажник визнано дефіцитними. Відповідний моніторинг найбільш затребуваних на ринку праці професій у 2017 році провело Міносвіти. До аналізу долучилися місцеві органи управління освітою, роботодавці, Мінсоцполітики, центри зайнятості, ДК «Укроборонпром» та інші стейкхолдери.

Загалом МОН затвердило Перелік, що включає 50 НПЦ в усіх областях України.

Додамо, минулого року на Рівненщині було утворено 2 навчально-практичних центри галузевого спрямування. А загалом в області працює 9 НПЦ. Там навчають таким затребуваним у наш час професіям, як опоряджувальник будівельний, монтажник, муляр, кухар, кондитер, слюсар з ремонту автомобілів, швачка, кравець, закрійник.

Читати також