Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині виявили 10 нелегальних АЗС

У Рівному на вулиці Млинівській виявили нелегальну АЗС, яку організував 37-річний мешканець Обарова. Чоловік продавав дизельне паливо без відповідної ліцензії.

Аналогічно в селі Старе Село колишнього Рокитнівського району 34-річний місцевий житель продавав бензин без відповідних документів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Крім того, цьогоріч нелегальні АЗС дільничні офіцери поліції виявили й у селі Кідри колишнього Володимирецького району та в місті Березне

Загалом із початку поточного року в ході перевірок АЗС працівники поліції зареєстрували 10 фактів незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів, а в цілому за 2021 —припинили діяльність 39 незаконних АЗС. У правопорушників вилучено 56,420 тонн паливо-мастильних матеріалів на загальну суму 1 435 625 грн. 

Складені правоохоронцями адмінпротоколи за статтею 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності) скеровані на розгляд суду.

Поліцейські наголошують підприємцям на провадженні законної діяльності, адже за такі дії санкція статті передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Читати також