![](https://rivne.media/media/img/650/2019/12/na-rivnenshchini-viznachili-nayaktivnishi-hromadi-20191224_5619.jpeg)
Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради підсумував цьогорічний сезон масового спортивного заходу «Спорт для всіх у парках і скверах».
Упродовж травня-жовтня 2019 року «Спорт для всіх» за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України проводили в Рівненській області масові активності на свіжому повітрі, залучаючи як дітей, так і дорослих. І таким чином популяризували активний та здоровий спосіб життя.
Наприкінці року організатори визначили лідерів фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх у парках і скверах»-2019. Головний критерій - найбільша кількість учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів міста, району та ОТГ.
Відтак І місце посіла громада Рівного, на ІІ місці опинилася громада міста Сарни, а ІІІ позицію зайняв Костопіль.
Пресслужба Рівненської обласної ради