![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082814101572.png)
На Рівненщині вже 570 навчальних закладів мають облаштовані укриття.
Про це інформує голова Рівненсьої ОВА Віталій Коваль.
100% закладів готові розпочати освітній процес в очній, дистанційній та змішаній формах.
"Незважаючи на війну, продовжується реформа шкільного харчування під патронатом першої леді Олени Зеленської. Майже 2 тис. дітей внутрішньо переміщених осіб вже зараховано до шкіл на новий навчальний рік", - зазначає очільник області.