Рівне Медіа

На Рівненщині з допомогою СМС-розсилки намагалися сфальсифікувати вибори до місцевої ОТГ (ФОТО)

У Олександрійській ОТГ намагалися вчинити злочин проти виборчих прав громадян та кандидата від ВО «Свобода» Тетяни Михасюк

 

28 квітня 2018 року напередодні перших виборів до Олександрійської об’єднаної територіяльної громади представників засобів масової інформації увів у оману один із кандидатів на посаду голови громади. Останній повідомив, що представниця від ВО «Свобода», нині діючій Олександрійській сільській голові Тетяні Михасюк за рішенням суду було скасовано реєстрацію в кандидати на посаду голови Олександрійської ОТГ.

За словам місцевих мешканців, та сама особа здійснює SMS-розсилку та поширення повідомлень за допомогою соціальних мереж і додатків з власного номера телефону, де повідомляє про те, що Тетяна Михасюк не братиме участі у виборчому процесі, оскільки її реєстрація скасована у судовому порядку.  Окрім того вказана особа намагається здійснювати вплив на членів дільничих виборчих комісій, вимагаючи від них поставити відмітку «Вибув» у виборчому бюлетені, навпроти прізвища кандидата №3 – Тетяни Михасюк.

Повідомляємо, що ця інформація є неправдивою, а представниця ВО «Свобода» Тетяна Михасюк і надалі є кандидатом та головним претендентом на посаду голови новоствореної Олександрійської громади. Наразі ж пані Михасюк звернулася із заявою про вчинення злочину до правоохоронних органів, а на місці працює слідчо-оперативна група поліції.

Також Рівненська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від поліції, якомога швидше припинити порушення виборчих прав жителів Олександрійської громади та забезпечити притягнення до відповідальності осіб причетних до їх порушення.

 

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода»

Читати також