Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині запроваджують нові перепустки для проїзду авто у комендантську годину

На Рівненщині з нового року діятиме новий порядок виготовлення, видачі та заміни перепусток для пересування під час комендантської години. 

Про це повідомляє пресслужба РОВА. 

Так, з 1 січня 2023 року перепустки на Рівненщині будуть надаватися особам, які керують транспортними засобами, лише для виконання повноважень, пов’язаних із функціональною необхідністю. 

Перепустки, видані Рівненською ОВА, діятимуть у межах області, підписуються її начальником та завіряються гербовою печаткою. Аналогічні перепустки, видані районними військовими адміністраціями, будуть чинними у межах відповідного району.  

Для отримання перепусток Рівненської ОВА, які діють у межах області, керівникам підприємств, установ, організацій тощо необхідно заповнити письмову заяву та додаток до неї.

Далі потрібно надіслати в електронному вигляді до Рівненської обласної військової адміністрації на електронну адресу: [email protected]: сканкопії у форматі PDF письмової заяви (у разі необхідності додати підтвердні документи), а також додаток – у форматах PDF та Excel.

Рішення щодо видачі перепусток приймається після розгляду зазначених вище документів з урахуванням отриманих обґрунтувань. Виписка перепусток здійснюється на підставі погоджених документів. Про їх готовність  повідомляється у телефонному режимі контактній особі, яка зазначена у заяві. 

Відповідальні особи отримують перепустки під особистий підпис у журналі за умови пред"явлення документа, що засвідчує особу (спеціальний статус). 

Контактні особи Рівненської обласної військової адміністрації щодо видачі, повернення, заміни перепусток: спеціалісти оргвідділу апарату ОДА: (0362) 695-354, (0362) 695-370, (0362) 695-248. 

З питань отримання перепусток, які діють у межах району, потрібно звертатись у відповідні РВА.

Читати також