Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині завершилися профілактичні заходи «Мігрант»

фото ілюстративне

У Рівненській області завершилися профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», які тривали з 1 березня по 31 травня 2019 року.

За спільної співпраці Управління ДМС Рівненщини з відповідними підрозділами  поліції, прикордонної служби, Держпраці, оперативного складу, фіскальної служби та служби безпеки регіону відбулися відповідні цільові профілактичні заходи.

З акцентом на виявлення порушень міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства, юридичними і фізичними особами, які їх приймають чи надають їм послуги.

За вказаний період працівники УДМС взяли участь у трьох спільних робочих нарадах з представниками ГУНП в Рівненській області, УСБУ в Рівненській області, УПП в м. Рівне ДПП, Луцького ПЗ ДПС України та ОРВ  ОРУ ПнРУ, Міжрайонного оперативно-розшукового відділу ОРУ ПнРУ,  на яких обговорювались  усі проблемні питання та узгоджувались конкретні заходи стосовно перевірок та виявлень місць незаконного перебування неврегульованих мігрантів у Рівненській області.

Відтак, працівниками УДМС спільно з співробітниками ГУНП в Рівненській області здійснено перевірки 9 іноземців та осіб без громадянства, що не виконали рішення про примусові повернення, які були прийняті з 1 липня 2018 року.

Прикметно, що з метою створення  додаткових механізмів для реалізації на території Рівненської області державної політики у сфері міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, між Управлінням ДМС України в Рівненській області, Головним управлінням Державної фіскальної служби та Управлінням Держпраці області 15 березня 2019 року підписано меморандум про співпрацю. 

В контексті виконання меморандуму, під час проведення профілактичних заходів "Мігрант", було перевірено 12 підприємців, які залучають працю іноземців.  11 квітня 2019 року працівниками УДМС та Управління Держпраці в Рівненській області в одному із закладів торгівлі виявлено громадянина Грузії, котрий перебуваючи на території України з  посвідкою на тимчасове проживання,  працював без укладення трудового договору. За даним фактом вирішується  питання про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Під час проведення заходів перевірено більше 330 об'єктів (речових та продуктових ринків, гуртожитків, навчальних та розважальних закладів, національних кухонь, будівельних майданчиків, суб’єктів підприємницької діяльності та  приватні адреси).

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування на території України  притягнуто 85 іноземців (ст. 203 КУпАП) та 21 громадянин України, що їм сприяли.

Застерігаємо порушників міграційного законодавства: незнання законів України та їх нерозуміння не звільняє від відповідальності!

Управління ДМС у Рівненській області

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.