На Рівненщині зміниться процедура запису на прийом до лікаря

http://medrivne.com.ua

Протягом місяця відбудуться зміни при записі на прийом до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги (дільничного терапевта/педіатра, лікаря загальної практики-сімейної медицини (далі - ЗПСМ)) в центрах первинної медико-санітарної допомоги (далі - ЦПМСД) м. Рівного за допомогою сервісу «Електронної реєстратури», який створено на сайті "Електронна охорона здоров′я. Рівне" (www.medrivne.com.ua). 

Ще зараз запис пацієнтів до лікарів «первинки», через сервіс «Електронної реєстратури», відбувається по вулиці проживання пацієнта. Тобто, в пошуковій стрічці вказуємо адресу проживання - пошук нам висвічує дільничного лікаря який обслуговує дану територію. Та враховуючи нормативну базу по реформуванню галузі охорони здоров′я на первинному рівні – пацієнт може обирати собі лікаря в будь-якому закладі охорони здоров′я не залежно від місця реєстрації чи проживання. В зв′язку з цим запис до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги на сервісі "Електронної реєстратури" буде проводитись по номеру деклараці

Пацієнти, які не підписали декларацію на медичне обслуговування з лікарем в Центрах ПМСД міста  не матимуть змоги записатись через Інтернет, на сервісі «Електронної реєстратури» сайту "Електронна охорона здоров′я. Рівне", на прийом до лікарів «первинки» в ЦПМСД м.Рівне! 

На сьогодні запис до лікарів (дільничного терапевта та педіатра, лікаря ЗПСМ) можна здійснити не виходячи з дому за допомогою Інтернет-мережі або ж телефонним дзвінком у реєстратуру. При таких методах запису Ваш електронний талон та амбулаторна картка будуть знаходитись у лікаря ще до Вашого візиту в заклад охорони здоров′я, та Ваш час автоматично стає недоступним для інших (як на сервісі «Електронної реєстратури» для самостійного перегляду через Інтернет, так і для медичних реєстраторів в закладі охорони здоров′я).

На сьогодні сервіс «Електронної реєстратури» створений в двох центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівне: 

• КНП "ЦПМСД "Центральному" РМР в амбулаторіях по вул. Драгоманова, 7, в амбулаторіях по вул. М.Карнаухова, 25-а та в амбулаторії по обслуговуванню дитячого населення по вул. В.Чорновола, 72.

• КНП "ЦПМСД "Північному" РМР в амбулаторіях по вул. Фабричній, 10 для реєстрації дорослого населення, та проводяться роботи по запуску сервісу для електронної реєстрації і дитячого населення в амбулаторіях по вул. Грушевського, 11. 

Найближчим часом завершаться технічні роботи і по підключенню амбулаторій КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР до сервісу «Електронної реєстратури», що дасть можливість охопити всіх жителів міста Рівне електронним реєстром пацієнта.