Рівне Медіа

На Рівненщині зросло виробництво свинини та хліба

Фото - ілюстративне

У січні–серпні 2020 року на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв у Рівненській області обсяг випуску порівняно з відповідним періодом попереднього року зменшився на 2,8%. Про це інформує ГУ статистики у Рівненській області.

Виробництво свинини свіжої чи охолодженої – туш, напівтуш (уключаючи оброблені сіллю чи консервантами для тимчасового зберігання) зросло на 216,8 т, хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання – на 194 т, виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі (крім виробів ковбасних з печінки та страв готових) – на 34,8 т.

Водночас скоротився випуск яловичини і телятини, свіжих чи охолоджених – туш, напівтуш, четвертин необвалених на 1267,8 т, молока та вершків незгущених й без додавання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6% у первинних пакуваннях об’ємом нетто не більше 2 л – на 776,5 т, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао (уключаючи шоколадну нугу; крім білого шоколаду) – на 350,2 т, сиру тертого, порошкового, голубого та іншого неплавленого (крім свіжого сиру, сиру із молочної сироватки та кисломолочного сиру) – на 250,1 т, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів – на 214,7 т, масла вершкового жирністю не більше 85% – на 107 т, соусів і продуктів для приготування соусів; приправ та прянощів змішаних інших (крім соєвого соусу, кетчупу і соусів томатних інших, борошна та порошку гірчичних, гірчиці готової) – на 84,8 т, виробів кондитерських з цукру інших, н.в.і.у. – на 49,6 т, сиру свіжого неферментованого (недозрілого і невитриманого; уключаючи сир із молочної сироватки та кисломолочний сир) – на 48,9 т, вод мінеральних та газованих, непідсолоджених – на 41,3 тис.дал.

У січні–серпні 2020р. у виробництві харчових продуктів, напоїв реалізовано продукції на 4566,7 млн.грн (без ПДВ та акцизу), або 15,5% обласного обсягу.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв у січні–серпні 2020р. середньооблікова кількість штатних працівників становила 6890 осіб. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника склала 6654 грн і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 7,3%, або на 376 грн.

Читати також