Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На росію обвалились нові санкції: перелік

Триває 23-тя доба захисту України від російського вторгнення. І кожен день їхньої агресії наближає Росію до занепаду. Світові лідери вже застосували понад 6000 санкцій до окупанта й на цьому не зупиняються.

  • Росію виключили зі складу Ради Європи після 26 років участі в організації. Це перша країна в історії Ради Європи, яка була виключена з організації.
  • За даними аналітичної компанії Sensor Tower, з російського App Store були видалені 6982 застосунки з початку війни в Україні.
  •  Головний офіс Samsung у Кореї стверджує, що вони припинили поставки своєї продукції в Росію.
  • Лідер розробки та дослідження бездротових засобів зв'язку Qualcomm зупинив продаж своїх продуктів російським компаніям.
  • Games Workshop призупиняють продаж продукції Warhammer у РФ.
  • Кінокомпанія Paramount призупинила роботу на території РФ.
  • Фармацевтичні компанії Pfizer, Lilly, AbbVie, Sanofi та MSD відмовляються проводити в Росії клінічні дослідження своїх препаратів. Раніше ці компанії повідомили про зупинення діяльності в Росії.
  • Кава Illy припиняє постачання до РФ.
  • Міжнародна шахова федерація FIDE перенесла Всесвітню шахову олімпіаду 2022 року з Москви до Індії і також тимчасово усунула збірні РФ та Білорусі від участі у змаганнях.

Доки Росія продовжує війну в Україні, РФ стрімкими темпами летить у демографічну яму, вибратися з якої буде дуже складно…

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.