На Сумщині мер та голова РДА побились через вазони для квітів (ВІДЕО)

У Ромнах на Сумщині побились міський голова Олег Стогній та начальник РВА Денис Ващенко. 

Відео сутички вони оприлюднили на своїх сторінках у соцмережах. 

За версією Ващенка, у суботу зранку на Алеї Слави загиблих героїв батьки полеглих військових намагалися встановити вазони для квітів. Але на місце прийшов мер Ромен Олег Стогній і "бурхлив почав перешкоджати їхній роботі", а також ображати і штовхати батьків загиблих Героїв. Стогній нібито говорив, що "це його земля, він тут мер і він буде вирішувати, що тут можна робити, а що не можна".

"Коли встановлювали цю алею, не було вазонів для квітів біля стел. Тому тимчасово взяли вазони у людей, які продають квіти. За майже рік люди неодноразово зверталися до міської влади з проханням встановити ці вазони, на що був повний ігнор. Тому люди взяли ініціативу в свої руки, вони виготовили за свої кошти підставки для вазонів, приїхали і почали встановлювати ці вазони. Але мер вирішив, що він - головний і він буде вказувати, що кому робити.

Відбулася сутичка, де міський голова штовхнув одну з матерів загиблих, вона впала. Я відразу вступився за батьків. Зараз з боку мера на мою адресу написана заява, що я нібито побив пана Стогнія, наніс йому тілесні ушкодження. Але на те є Бог суддя… Зараз робота продовжується, але присутні працівники поліції, які все це фіксують, тому що мер зробив заяву і на батьків", - розповів Денис Ващенко. 

У свою чергу Стогній заявив, що Ващенко побив працівницю виконкому та наніс тілесні ушкодження самому меру.

За його словами, о 10:00 год. біля Алеї Слави "розпочалися невідомі будівельні роботи та массове скупчення людей". Він "вийшов поцікавитися, що саме копають біля дошки загиблих воїнів, адже ніхто ніяких дозволів на проведення земельних робіт не отримував". 

- Як виявилося, політичну акцію очолював начальник військової адміністрації, який користуючись службовим становищем, повідомив, що їм дозволи не потрібні і вони самі розберуться.

У подальший своїх діях, пан Ващенко допустив відвертий напад на мене особисто та працівницю виконкому. Вищевказаний посадовець, не стримуючись наносив удари в обличчямені та працівниці виконкому, яка офіційно виконувала свої обов'язки та проводила відеозйомку масового заходу, - написав Стогній.