Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Запоріжжі окупанти захопили та замінували лікарню

У тимчасово окупованих Пологах на Запоріжжі російські військові замінували районну лікарню. Нині у медзакладі також перебувають поранені солдати рф. 

Про це повідомляє Запорізька обласна військові адміністрація. 

Зазначається, що медичному персоналу та пацієнтам заборонено повертатись у медзаклад. 

- У тимчасово окупованому місті Пологи окупанти захопили та замінували внутрішню територію центральної районної лікарні. Медичному персоналу та пацієнтам заборонили повертатись до закладу. Цікаво, що в приміщенні лікарні залишились поранені російські військові, - йдеться у повідомленні. 

Тим часом у тимчасово окупованому Мелітополі чоловікам надсилають фейкові повістки на службу окупантам у так званій "народній міліції".

Крім того, російські військові намагаються підключати в місті російський інтернет.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.