![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022051714009539.jpeg)
У селі Інженерне Пологівського району Запорізької області місцеві підлітки співпрацюють із російськими окупантами.
Про це інформує Запорізька ОВА.
Зокрема, підлітки передавали інформацію про покинуті домівки та матеріальні цінності, що залишилися в них. За інформацією місцевих, ці неповнолітні також беруть участь у мародерстві.
Запорізька ОВА нагадує, що як за колаборантство, так і за мародерство доведеться відбувати покарання за українським законодавством. Також до відповідальності будуть притягнуті і батьки цих дітей.