Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Запоріжжі загинув етнічний росіянин, який жив на Дубенщині

У боях на Запоріжжі загинув житель села Баболоки колишнього Млинівського району Андрій Шестаков. 

Про це повідомляють у Дубенській районній раді. 

Ще в 90-их роках сибіряк Андрій Шестаков переїхав на Рівненщину. 

Проходив строкову військову службу в українському війську. 

З певних обставин на деякий час виїхав у росію, проте в 2007 році все ж повернувся на Рівненщину. 

- Не міг росіянин за національністю вже більше жити без всього українського, бо, як то кажуть, прикіпів до цих місць усім серцем та душею. Надзвичайно щирою, доброю, щедрою людиною був майбутній захиник України. Для друзів та родини частенько говорив, що не в грошах щастя. Жив і старався все для родини, земляків, - йдеться у повідомленні. 

Ще до початку повномасштабної війни росії проти України, Андрій заключив контракт про службу в Збройних силах України.

Загинув воїн 7 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області. 

- Доземно вклонимося росіянину за національністю, але українцю по духу й характеру, захиснику Батьківщини Андрію Шестакову! Щирі співчуття племінницям Героя – Алісі та Євгенії, всій родині новопреставленого воїна! - додають у райраді. 

Читати також

26.09.2023 Екоінспектори підрахували збитки, завдані через загибель риби у Гідропарку Рівного

Інформація про факт загибелі водних біоресурсів на водоймі «Гідропарк» у м. Рівне надійшла до Державної екологічної інспекції Поліського округу 18 вересня 2023 року  від Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Рівненській області. Фахівці Відділу інструментально-лабораторного контролю  Інспекції оперативна виїхали на місце події та відібрали проби поверхневої води озера  в двох точках – зі сторони вулиці Степана Бандери та зі сторони стадіону. Згідно уповноваження Відділу інструментально-лабораторного контролю вимірювання вмісту забруднюючих речовин поверхневої води проводились за такими показниками: водневий показник рН, температура, завислі речовини, розчинений кисень, амоній, нітрити, нітрати, фосфати, хлориди, залізо загальне, сульфати, хімічне споживання кисню (ХСК) та біологічне споживання кисню (БСК5). Для річок чи інших водних об?єктів в межах населеного пункту результати вимірювань прирівнюються до гранично допустимих концентрацій (ГДК) для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02.05.2022 року № 721. За результатами визначень зафіксовано перевищення нормативів гранично допустимої концентрації (ГДК) для водойм господарсько - побутового водокористування: по біологічному споживанню кисню (БСК5) в 2,4 рази в  I точці відбору та  в 2,5 рази в II точці відбору. Величина БСК характеризує ту кількість кисню, яка повинна бути використана водоймою на біохімічні процеси окислення внесених забруднень або це кількість кисню, що витрачається за певний проміжок часу на аеробне біохімічне окислення (розкладання) нестійких органічних сполук, які містяться воді. Вміст розчиненого кисню відповідав нормам ГДК (гранично-допустимої концентрації - ? 4,0 мг/дм3.). За іншими показниками перевищень не зафіксовано. Температура поверхневої води була 19,2оС. Згідно Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки України від 18.05.1995 № 36, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України  від 26.05.1995 № 155/691, Державною екологічною інспекцією Поліського округу проведено розрахунок збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища. Загальна сума збитків за фактично знищену рибу та від утрати потомства становить 122 192 грн. Матеріали з результатами досліджень та обрахованою сумою шкоди, нанесеної довкіллю, скеровані до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування в межах компетенції. Лист-відповідь направлено на адресу Рівненського рибоохоронного патруля.