Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Житомирщині неповнолітній та посадовець продавали наркотики у колонії

Продаж наркотичних засобів викрили у колонії на Житомирщині.

Про це повідомляють у Офісі генерального прокурора.

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури  повідомлено про підозру організованій групі, до складу якої увійшли довічно засуджений, начальник відділу однієї з виправних колоній регіону та наркозалежний неповнолітній.

Їм інкриміновано незаконне придбання, пересилання, зберігання з метою збуту та збут у місцях позбавлення волі, із залученням неповнолітнього, особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, довічник розробив схему переміщення наркотичних засобів до установи та збуту в’язням. Їх замовляв у різних містах, зокрема у Києві та Дніпрі, а оформлював на ім’я неповнолітнього.

Хлопець забирав на пошті замасковані в упаковках з-під кави наркотичні засоби та передавав працівнику колонії. 

Посадовець установи відбування покарань на власному автомобілі перевозив «товар» для зберігання до гаража. Під час заступання на зміну він переносив наркотичні засоби до колонії і передавав довічному в’язню для реалізації.

Упродовж серпня-вересня 2023 року задокументовано декілька фактів незаконного збуту у виправній колонії заборонених речовин, які є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом.

Під час обшуків в установі відбування покарань, за місцем проживання підозрюваних та гаражі вилучено наркотичні засоби, телефони, банківські картки та інші речові докази.

Наразі вирішується питання про обрання неповнолітньому та працівнику колонії запобіжних заходів у виді тримання під вартою, а також відсторонення останнього від займаної посади.

Досудове розслідування – ТУ ДБР, розташоване у м. Хмельницькому, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області ДСР НПУ.

Читати також