Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Начальнику екстреної меддопомоги Рівненщини встановили надбавки до зарплати

Фото - 4 Влада

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядження про встановлення надбавки та доплат Андрію Бортінку -  головному лікарю комунального підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради. 

Згідно із розпорядженням, одним із аргументів цього став лист від вищезгаданого підприємства. Відтак, з 16 квітня і до 30 червня пан Бортнік отримуватиме в межах фонду заробітної плати:

  • надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків;
  • надбавку до посадового окладу за особливий характер праці у розмірі 20 відсотків (з підвищеннями);
  • надбавку до посадового окладу за особливі умови праці у розмірі 20 відсотків (з підвищеннями);
  • доплату до посадового окладу в розмірі 25 відсотків за роботу лікаря – хірурга зі спеціальності «Хірургія», в межах робочого часу за основною посадою.

 

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.