Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Наступні три тижні ми будемо мати найбільш критичний стан": Сафонов про covid-19 на Рівненщині

На Рівненщині з кожним днем статистика захворюваності на коронавірус росте. Останні дні в області зафіксовано рекордні кількості нових інфікувань. 

Ситуацію прокоментував головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

"Найближчим часом ми не очікуємо зниження захворюваності. Як я бачу ситуацію - наступні три тижні ми будемо мати найбільш критичний стан, що стосується можливості медичного обслуговування населення. Для цього нам треба мобілізуватись - як контролюючим органам, так і медикам, щоб подолати найвищий пік захворюваності", - зазначив пан Сафонов.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення посилити арантинні обмеження у сфері громадського транспорту. Зокрема, внутрішньообласні перевезення будуть доступні лише особам з сертифікатом про щеплення.

Ми писали: На Рівненщині у громадський транспорт пускатимуть лише вакцинованих

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.